Naše letošní silvestrovské setkání probíhalo z kapacitních důvodů na dvou místech:
na Prusinách a v Ostravici.
S těmi, kdo jeli na Prusiny, jsme se rozhodli nejprve navštívit Prahu.
Jedním slovem: nádhera! Strávili jsme tam krásné slunečné odpoledne a vnímali jsme příjemnou vánoční atmosféru 🙂
Během setkání jsme zažili spoustu legrace, Pán byl uprostřed nás a zvláště se nás dotýkal při společné modlitbě. Boží slovo říká, že “Ježíš je kámen, který mnozí zavrhli”, ale my jsme se rozhodli, že chceme náš život na Ježíši stavět, ne jej odmítat. Věříme, a proto chceme žít pro nové, větší a lepší vize, a také společně růst v důvěře a přátelství.
Proto jsme vzájemně nad sebou prohlašovali požehnání, abychom zakoušeli, že On nás opravdu chrání, zjevuje nám svoji tvář a naplňuje nás skutečným pokojem, ať jsme kdekoli.

V Ostravici jsme mezi sebe přijali nové mladé, mnozí úplně poprvé prožili zkušenost setkání s Ježíšem. Nová přátelství jsou znamením toho, že Duch svatý působí a funguje, ne? 🙂
Děkuji Ole, Frantovi, Broňce a Pavlovi, Mirkovi i Jarkovi s Lukášem za veškerou jejich obětavost a nasazení i za jejich výzvu: “Věřit, kráčet a žít pro Pána!”

Francescovi též patří náš srdečný dík, přišel mezi nás, aby nás povzbudil a ujistil, že nás Bůh volá, miluje a že s námi počítá, mooooc děkujeme!

A všem, kteří se rozhodli slavit Silvestra tam, kam je Pán volal, a ne tam, kde možná chtěli být, říkám: “Klobouk dolů”:)
Takové gesto už vyžaduje opravdu odvahu a svobodu, vidím, že jsme připraveni růst!!!

Trio “ŠiKaN” (Šimon, Klárka, Nonče) bylo skvělé, děkujeme také Martinovi i všem ostatním bavičům večera.

Děkuji Tomášovi za zpracování videa z Moravy a budeme se těšit na další spolupráci!

Jsem ráda za ochotu kráčet společně!

Con amicizia

Lenka


Fotografie


FotografieVideo