Na setkání se mi líbilo sbírání jablek a fazolek. Jídlo bylo také moc supr – vše mi chutnalo a jako vždy tu byla krásná atmosféra 🙂
Rózi
 
Moc se mi tu líbilo, bylo to moje první setkání pro mladé. Prožil jsem tu hezký víkend.
Jenda
 
ZÁBAVA! Líbila se mi témata.
Jan Záveský
 
Další krásné setkání jak po duchovní stránce, tak po stránce přátelství, sdílení a společné práce. Doporučuji zúčastnit se dalšího.
Sam
 
Setkání mladých bylo plné dobré nálady a přátelství. Jednou z věcí, které mě nejvíce potěšily, byl sobotní večer, kdy jsme společně hráli hry a sbírali body. Vrátil jsem se tak v srdci na své první setkání mladých. A závěr: Odevzdal jsem zde Pánu svůj strach a nabyl jsem odvahy kráčet dál na cestě za Ním. 
Honza
 
Je potřeba mít studny uprostřed pouští. Skvělá akce, ne jen tělesné posílení, ale i duchovní. Další setkání s kamarády se stejným zájmem. 
Dominik Dembinný
PS: dobré jídlo
 
Na tomhle setkání se mi líbilo všechno. Hlavně ta ochota pracovat a pomáhat.
Natka
 
Moc hezky prožitý víkend. Zapomněla jsem na školu a uživala jsem si zábavu mezi přáteli. Ze setkání jsem si odnesla nová přátelství, ale také tři základní body: naslouchat, důvěřovat, následovat.
Děkuju!
Anička
 
Děkuji za to, že jsem tu s vámi mohla strávit dva příjemné dny plné radosti, Ducha svatého a vzájemné tolerance. Děkuji za vaši otevřenost, vlídné úsměvy a za všechnu energii, kterou jste mě tu nabili. Ale především vám děkuji, že jste mě bez okolků přijali mezi sebe. Znám totiž komunity, ve kterých to takto jednoduché není.
Na tuto víkendovou akci rozhodně jen tak nezapomenu. A pokud to nebude vadit, ráda se zúčastním i dalších setkání. Třeba toho o podzimních prázdninách 🙂
Ráda jsem vás poznala, jste všichni velmi milí a úžasní. Vždy se k vám budu ráda vracet
Anička Vernerová