Ježíš uzdravuje
Asi třetí měsíc jsem pociťovala celkové zeslábnutí sluchu a všiml si toho doma i Honzík, protože při sledování společné televize jsem ho musela vždycky poprosit o zesílení zvuku “o tři čárky” a jemu to nebylo příjemné. Nepřikládala jsem tomu vážnost, nešla k lékaři, přece jenom už mi není dvacet. V sobotu po modlitbě za osvobození jsem si při dalším bloku chval náhle uvědomila, že slyším znovu jako dřív. A to ne ušima, ale skrze lebeční kosti.

Vysvětluji si to tak, že předtím na mé hlavě ulpělo něco jako neviditelná nepropustná obtížná helma, které při modlitbě v Betlémě nezbylo nic jiného než v Ježíšově jménu zmizet. Je to skvělý pocit! Vždycky jsem měla radost z daru slyšet a teď je moje radost o to větší, protože jsem byla osvobozena. Po návratu ze setkání jsem si to ověřila u televize. Zesilování oproti Honzíkovu sluchu už netřeba, slyším výborně jako dřív. Pán je úžasný! Vy jste úžasní! Už jste o něčem tak podivuhodném slyšeli?
pa
Anička

Ve čtvrtek jsem se probudila s velikou a pichlavou bolestí v levém zápěstí, vůbec nevím, z čeho a kde se vzala. Byla tu. Ani v pátek mě bolest neopouštěla. Bylo to velmi nepříjemné. Během setkání Ježíš uzdravuje jsem byla odpoledne v sobotu z této bolesti uzdravena. Bolest zmizela. Díky, Pane, za Tvoji věrnost, že se staráš i o tato malá uzdravení.
Maruška Macková

Kristus vstal z mrtvých!
Chci se s vámi podělit o radost, kterou jsem prožila kolem setkání Ježíš uzdravuje. Při něm jedna z mých spolucestujících, Renata, hlásila, že ji přestalo bolet levé koleno (to slovo poznání tam zaznělo), a druhé, Aleně přestalo bolet pravé koleno a taky rameno.
Díky, Ježíši, za ta uzdravení a za vše, co od Tebe máme.
Lída

Týden před konáním setkání Ježíš uzdravuje jsem prodělala silný zánět pravé rohovky a zánět v očích a jen používáním očních kapek jsem na setkání mohla přijet. Po uzdravení Ježíšem to zcela zmizelo a já už večer žádné kapky nemusela použít a uzdravila se. Díky Tobě, Pane.
Také letitý problém s mým pravým ramenem, které mi čas od času vypadávalo, je pryč. Teď s ním můžu dělat psí kusy. Pevně drží. Je to nesmírná úleva, štěstí. Díky, díky za ta uzdravení. Vážím si toho, Pane. Jsi skvělý a Tobě Sláva! Díky za překrásnou atmosféru na setkání.
Martina

Milí přátelé, chtěla bych se podělit o radost z mého uzdravení. Již více než dva měsíce jsem trpěla silnými bolestmi v patě, která vystřelovala do kotníku. Když jsme byli 14. -15. 3.2009 na setkání „Ježíš uzdravuje“, při modlitbě za uzdravení bylo vysloveno slovo poznání, že Pán uzdravuje kotník. Bolest, kterou jsem předtím pociťovala tak, že už jsem nemohla stát, náhle ustoupila. Pán postupně uzdravoval také můj kašel, který mě trápil už několik let, stále jsem pokašlávala, trpěla jsem také častými záněty horních cest dýchacích, ale nejhorší byl můj kašel večer, nemohla jsem ani bez léků usnout. Díky Pane, za tvé uzdravení!

Často čekáme mocný dotek, ale Pán mnohdy jedná jinak. Pán nás uzdravuje stále – tak, že si to mnohdy ani neuvědomujeme. I v mém životě je toho hodně. Chci svědčit o tom, že Pán jedná stále. Před pěti lety jsem trpěla silnými bolestmi zad, byla jsem hospitalizovaná dva týdny v nemocnici, i po návratu z nemocnice jsem se necítila nejlépe, pak jsem byla na setkání „Ježíš uzdravuje“ a od tohoto setkání jsem v pořádku. Před třemi roky jsem byla na gynekologické operaci, zcela jsem se odevzdala do rukou Pána a Pán mně neopustil. Vůbec jsem nepociťovala strach, věděla jsem, že Pán je se mnou a Pán mně nezklamal. Operace proběhla bez komplikací, cítím se dobře a vše je v pořádku. Jsou to zdánlivě malé věci, ale vím, že Pán jedná stále. Dnes mu chci za všechno poděkovat a svědčit, že Pán je dobrý.

Díky, díky Pane Ježíši!!!

Ludmila Dulíková

Jmenuji se Pavel a jsem z Písku. S Koinonií Jan Křtitel jsem se seznámil už před lety. Jsem konvertita, poté jsem po několik let udržoval víru jako praktikující katolík, ale scházela mi radost. Jednou jsem byl na semináři duchovní obnovy v Sušici, a když jsem po zpovědi odcházel na faru, uslyšel jsem v srdci hlas, který mi řekl: „Buď dobré mysli, jsou ti odpuštěny hříchy.“ V tom okamžiku jsem pocítil velikou radost, ale zároveň mě přepadla pochybnost a řekl jsem si: „Ale co dál, vždyť v evangeliu Ježíš taky řekl tomu ochrnutému: ,vstaň a choď´(srov. Mt 9,2-7; Mk 5,5-12; Lk 5,20-25).“ Týden nato jsem se poprvé zúčastnil setkání Ježíš uzdravuje v litické Oáze. Tehdy dostala jedna sestra slovo poznání, že Pán uzdravuje jedno manželství, kde satan působil rozdělení. Toto slovo patřilo mně a mému manželství a já jsem cítil, jak ze mne bylo něco vytrženo ven a za hrudní kostí jako by zůstalo prázdné místo. Brečel jsem radostí a ten pláč nešlo zastavit. Od té doby jsem několikrát zažil dotek Pána v uzdravení a osvobození. Pán je věrný a dobrý!

V květnu 2008 jsem prodělal infarkt. Na setkání Ježíš uzdravuje, které proběhlo v březnu 2009, jsem jel s rozhodnutím, že poprosím Ježíše, aby mi moje srdce uzdravil. Pociťoval jsem silný tlak na srdci a usilovně se modlil. Při modlitbě zaznělo slovo poznání, že Pán uzdravuje tlak na srdci. Moje tísnivá bolest okamžitě zmizela a už se nevrátila. Vzápětí bylo proneseno slovo poznání, že Pán uzdravuje ucpané cévy na nohou, a já jsem pocítil, jak mi lýtka doslova hoří. Byla rozpálená jako dvě žehličky. Předtím jsem musel spát přikrytý dvěma peřinami a na nohou mít vlněné ponožky, a přesto jsem se nemohl zahřát. Dnes mohu spát jen pod tenkou dekou a zima mi není.

Pán je milosrdný a dobrotivý, věrný a stále o nás pečuje. Já už si neumím představit svůj život bez něj.

Pavel

Nestydím se vydávat svědectví, neboť vím, komu jsem uvěřil.
2 Tim 1,12

Máte-li také svědectví z tohoto setkání “Ježíš uzdravuje”, podělte se o ně prosím zasláním e-mailu na adresu sek@koinonia.cz.

» Článek “I vzal toho slepého za ruku…”