S přáteli ze spolča jsme se domluvili, že společně pojedeme na setkání mládeže v Plzni. Jsem tak ráda, že jsem mohla jet! Bůh mi byl zde velmi blízko! Opravdu jsem cítila jeho přítomnost, a to je ten nejúžasnější pocit, který znám. Děkuji všem a hlavně tobě, Ježíši!
Natálie K.
 
 
Domluvili jsme se na spolču, a už to bylo hrozně hezké a úžasné. Cesta byla docela náročná, ale stálo to za to. Moc se mi to tu jako vždycky líbilo. Při posledních chválách to bylo strašně silný a cítila jsem se úplně úžasně. Nemám pro to dostatečně výstižné slovo. Brečela jsem štěstím. Ježíš byl u mě neskutečně blízko. A já to okusila. 🙂 Těším se na další…
Anička M.
 
 
Moc se mi tu líbilo. Při chválách jsem se cítila tak blízko Ježíši jako nikdy jindy, bylo to strašně silný a úplně nejlepší!
S. A.
 
Setkání bylo opravdu krásné! Pociťovala jsem Pánovu přítomnost na 100%. Být mezi svými přáteli bylo opravdu naplňující. Jídlo bylo samozřejmě úžasné. 🙂 Určitě přijedu i příště!
Rózi
 
Takovýhle víkend jsem ještě nezažil. Ono to jde hodně těžko popsat, když toho bylo hodně a taková síla. Moc rád se sem vracím. Pána jsem cítil při písničkách a modlitbě v jazycích. Jak jsme skákali, zpívali, chválili, ale největší síla, co jsem zažil, bylo, jak jsme se modlili v našich skupinkách za každého jedince. Neuvěřitelný. Člověk toho ani nemůže pobrat tolik najednou. Moc jsem si to užil. Už se sem chystám znova. Děkuji, že jste mě přijali. Člověk ví, že se tady nemusí přesvědčovat, když je šťastný, dá to najevo. Když je mu smutno, hned mu někdo pomůže. Uvolněnost, láska, pokoj, radost, prosperita :-), naděje, sny. Pěkné téma na víkend – Daniel pro nás může být obrovským příkladem. Uvědomil jsem si, že bez Písma to šlo těžko. Teď ale vím, že s Pánovým slovem to bude jako báseň. Ještě jednou moc díky za vše.
Jiřík Marek M.
PS: Trochu jsem se rozepsal.
 
 
Zažil jsem Pána ve svých přátelích, v lásce bližních, promlouval ke mně skrze modlitbu a každým krokem mě provází. Chválím ho za to, jak mě otevřel a vysvobodil, dal mi volnost. A to, že jsem tu byl, není náhoda, Pán mě přivedl tam, kam jsem se měl dostat. Skrze přátele jsem byl veden blíž a blíž Bohu, Hospodinu, Pánu. Amen.
Proky B.
 
 
Přijel jsem na mládež, protože jsem cítil, že mě to naplňuje, mohu tady být s kamarády, kteří mi pomáhají jít tou správnou cestou. Potkám tady spoustu dobrých lidí, ví, jak za Bohem a s takovými lidmi chci trávit čas. Rozhodně je to lepší než prosedět víkend doma na zadku. 
Tobiáš O.
 
Na Koinonii jsem si to moc užil. Cítil jsem se skvěle celou dobu. Obdržel jsem dar modlitby v jazycích. Dokonce jsem viděl i Ježíše. 
Roman S.
 
 
Byl jsem na mladých počtvrté, vždy se tu cítím úžasně, je tu krásná atmosféra a být tu s přáteli je prostě bomba. Ježíš tu byl s námi. 
Jan K.
 
Na tomto setkání mladých jsem se posunul zase o nějaký kus dál na své cestě k Bohu. Potkal jsem tu nové lidi a skamarádil jsem se s nimi – a to je to hlavní, protože kamarádi jsou poklad. 
Jan Z.
 
 
Byla tu sranda. Cítil jsem, že tu byl JEŽÍŠ, a také to, že jsem tu mohl být s přáteli. 
Daniel W.
 
 
Setkání se mi líbilo, užil jsem si to. Ježíš se mě hodně dotkl.