Těšíme se i na Tvé sdílení, svědectví, povzbuzení – sek@koinonia.cz

K Ježíši jsem se dostala přes toto výborné společenství v Koinonii. Předtím jsem si myslela, že neexistuje a jsou to jen pohádky, ale Koinonia mi ukázala, že tomu tak není! Díky moc:) Klára

Bylo to super! Godzone byl hodně, HODNĚ dobrej a moc jsme si ho užil. 10/10 Martin K.

Pán se mě dotkl tak moc, dostal jsem dar křičet! 10/10 Ježíši! H.L.

Dostala jsem odvahu křičet, že Kristus vstal z mrtvých! I ty se neboj hlásat, co pro nás Ježíš udělal ! Anna O.

Byl to čas plný radosti, přátelství a přítomnosti Boha. Moc jsme si to užil. A těším se na další setkání:) Hanz

Včerejší koncert byl super, škoda, že lamačské chvály 👍 dostaly tak málo času. Miki

Koncert byl supr! Anna K.

Temnota padá, když Pán se světlem vstupuje k nám! Johy

Supr čas s Pánem jako vždycky. Marek N.

Celé setkání bylo úžasné. Skvělý čas s přáteli a s Pánem. Měli jsme možnost vyzkoušet i evangelizaci. Není to jednoduché, ale zkušenost to byla úžasná. Jsem vděčná za Koinonii a za přátele. Moc se těším na další setkání mladých:) Este H.

Toto setkání pro mě bylo opravdu jedinečné a poprvé jsem měl možnost vyjít s přáteli poprvé do Prahy a předávat lidem zprávu, že je Ježíš miluje. Abych řekl pravdu, ze začátku jsem měl trochu obavy, jak to zvládnu, ale tyhle obavy byly naprosto zbytečné. Oslovili jsme spoustu lidí a k mému úžasu nás vřele přijali a vyslechli. Toto je důkaz, že Pán nám dává překonat náš strach a naše obavy a dává nám odvahu KŘIČET! Ondra T.

Toto setkání jsem si moc užil. Celý prodloužený víkend jsme tu mohli být se skvělými přáteli a hlavně ve spojení s Bohem. Celé setkání ozdobila návštěva koncertu Godzone, což je krásný projekt mladých lidí, kteří stojí o to evangelizovat. Těším se na další setkání. Petr Š.

Tohle setkání bylo pro mě strašně záživné a plné Ducha svatého. Během první páteční modlitby v jayzcích na mě sestoupil Duch svatý a naplnil mě radostí, odhodláním a odvahou KŘIČET! V sobotu před koncertem Godzone – Odhodláni změnit svět – jsme šli evangelizovat do centra Prahy. Byl to požehnaný čas, protože všechny, koho jsme potkali, buď šli na Godzone, nebo byli cizinci. Na Godzone, který začínal v 18.00 hodin, jsem cítil atmosféru napětí, jak to asi bude vypadat. A bylo to naprosto úžasné, propracované a hlavně jsem tam byl se svými přáteli. Modlili jsme se spolu a všichni naplněni Duchem svatým máme odvahu změnit svět! Gabriel

Setkání bylo super! Odjíždíme posíleni nezapomenutelným koncertem, spoustou skvělých zážitků s přáteli a hlavně s vědomím, že máme odvahu křičet!!! Martin F.

Na každé setkání mladých se těším pokaždé, ale tentokrát to bylo v něčem odlišné: když jsme na koncertě Godzone všichni společně vzývali Pána při písničce Emanuel, tak v jednom okamžiku jsem skutečně cítila, že se mě Pán dotýká. A je to nepopsatelný pocit tepla a uspokojení v srdci. V Liticích při svědectvích ve skupinkách jsme si vzájemně dodávali odvahu “KŘIČET”. Už se moc těším na další setkání. ❤️Káťa T.

A máme za sebou úžasné setkání, plné inspirace a skvělých zážitků. Nemůžu se dočkat dalšího. Cíl našeho setkání “Mít odvahu křičet!” byl shrnut evangelizací v Praze, která mnohdy nebyla jednoduchá. Ale přesto jsme s pospíchajícími lidmi a často i v jiném jazyce mluvit zvládli. Tato zkušenost ve mě zanechala stopu naděje a odhodlanosti, že opravdu můžeme změnit svět, protože náš Pán je stále s námi, je nám oporou a dává nám ta správná slova, abychom mohli svědčit. Krásnou odměnou nám byl skvěle strávený čas a krásný koncert Godzone. Fakt bomba. Díky:) Káťa B.

Velkým zážitkem pro mě byla evangelizace, svědectví ve skupinkách a samotné téma setkání + Godzone. Díky za čas strávený s Pánem a s vámi. Svědectví na Godzone se mě dotkla a já mám zase o důvod víc, proč obracet lidská srdce. Mám spoustu nových zážitků s přáteli, a tak mám na co vzpomínat. Pánova přítomnost mě vždycky nakopne a nejkrásnější je pocit, že nejsem sama. 

Konečně mám odvahu KŘIČET! Rosie

Video

Marcelovo svědectví 

Zasvěcený bratr Koinonie Jan Křtitel,
který nás letos povzbudil svými slovy na Godzone Tour 2017 v Praze

 

Fotografie

Fotografie z galerie Člověk a víra»