Jmenuji se Marta Kristová a chtěla bych se s Vámi podělit o tom, jak mě Pán uzdravil. Dlouhá léta mě trápily vleklé záněty močových cest. Opakovaně jsem užívala jedna antibiotika za druhými, ale nic nepomáhalo. Sám lékař mi navrhl, ať zkusím alternativní léčbu. Navštívila jsem několik léčitelů, ale ani to nepomáhalo.
Jednou mě naše sestry a bratři pozvali do komunity na setkání JEŽÍŠ UZDRAVUJE. To jsem ještě komunitu neznala. Moc se mi nechtělo a v uzdravení tímto způsobem jsem nevěřila, přesto jsem jela.
Během modlitby za uzdravení mnou při větě „Ježíš se dotýká člověka, který má problémy s ledvinami“ projelo velké teplo a bolesti ustoupily. Moc jsem se radovala a děkovala Pánu.
Po návratu z Litic se ale všechno vrátilo do starých kolejí a já jsem cítila velké zklamání. Bratři a sestry se za mě modlili a povzbuzovali mě, ať Ježíši věřím a jedu znovu. Poslechla jsem a děkuji Pánu, že mě uzdravil.
Už několik let jsem úplně zdravá.
Teď už vím, že Pán má pro každého z nás svůj čas a způsob vyslyšení proseb.
A chtěla bych vás všechny povzbudit: věřte, že když uzdravil mě, může uzdravit každého z vás!


Kristus vstal z mrtvých!
Před dvanácti roky jsem prodělal infarkt. Na jednom ze setkání Ježíš uzdravuje (v době po tomto infarktu) zaznělo slovo o uzdravení – Pán tehdy uzdravil tlak na srdci (tehdy mi bylo mizerně, vůbec jsem se necítil dobře).  Od té doby jsem tyto potíže neměl až do doby nedávné. Přece jenom jsem o dvanáct let starší a dvacet kilo těžší, což je také záběr na srdce. Při setkání, které bylo tento týden, zaznělo slovo poznání, že Pán uzdravuje nemocné srdce. Poslední dobou jsem opět pociťoval tlak na srdci a po tomto slovu poznání zmizel. Po setkáních Koinonie zažívám posilu, pomoc, nějakým způsobem se moje situace narovnávají, problémy nejsou tak nepřekonatelné, jsem schopen se “nadechnout” a zase jít dál…
Pán je úžasný, Jemu patří velké díky, ale také Koinonii za to, že takováto setkání jsou vůbec možná.
Pavel


Vrátili jsme se ze setkání Ježíš uzdravuje, kde jsme byli s manželem a nejmladší dcerou Terezkou. Terezka při dětském vystoupení hrála chromého, kterého čtyři přátelé spustí střechou před Ježíše.
To mne zahřálo u srdce.
Je mi mnohem lehčeji a cítím se svobodněji. Snad ani nelze slovy vše vyjádřit, neboť mi brání vrozený stud a plachost, kterou jsem zdědila po mamince a po taťkovi zase jiné “radosti”. Ale přesto všechno můžu s tichou radostí říct: Pán i mne uzdravil, i když jsem ani nebyla přítomna na všech modlitbách.
Nejvíce mě oslovily chvály, to mi úplně stačilo. Léčím se dál s nemocí, která mne trápí již dva roky, ale už zase vidím svět veseleji.
Je mi prostě dobře. Díky Pánu za Vaši milou komunitu.
Já a můj manžel Petr jsme členy komunia Chemin Neuf, což je francouzská komunita s centrem v Tuchoměřicích u Prahy. Těším se i z tohoto společenství v naději, že jsme v Kristu Jedna RODINA.
Jana S.