Kdo přijel na setkání „Ježíš uzdravuje“ a otevřel své srdce Pánu, neodjel s prázdnou. A co očekáváš od dnešního dne Ty? Stále to samé co včera? Pokud se opíráš o své vlastní síly, tak to samozřejmě chápu… Opři se však o plán Boží a uvidíš, že Pán v Tvém životě dnes vykoná podivuhodné činy!

Na setkání přijela jako host Anna Maria, aby se se všemi podělila o svoji životní zkušenost. V 16 letech onemocněla roztroušenou sklerózou a během čtyř let přestala chodit a téměř i vidět. Do té doby zdravá a činorodá dívka nemohla nic jiného než ležet na lůžku. Každý den měla bolesti, které narůstaly, už nevěděla jak dál… ani lékaři pro její poškozený mozek a míchu pomoc neměli – než přišel den, kdy ji kamarád pozval na modlitební setkání do Oázy Koinonie v Římě s tím, že ji tam Ježíš možná uzdraví. V tomto pozvání rozpoznala Pánův hlas a odpověď na svoji úpěnlivou prosbu. Navzdory potížím, které pro ni několikahodinová cesta znamenala, se na setkání vydala. Ježíš se tam hluboce dotkl jejího srdce, takže dokázala odpustit tomu, kdo ji zranil, a také jejího nemocného těla a zcela ji uzdravil. Ihned začala nejen chodit, ale dokonce skákat! Ježíš vstoupil do života Anny Marie a proměnil ho. Po mozkomíšních poškozeních zůstaly jen jizvy. Stalo se tak 17.3.2002, na našem setkání tedy svědčila u příležitosti desátého výročí svého uzdravení. Bůh ve své nezměrné lásce dále uskutečňuje v životě této sestry svůj dobrotivý plán.

Odpoledne jsme ještě od mnoha dalších účastníků slyšeli o tom, jak Ježíš uzdravil jejich bolavé ramenní klouby, záda, nádor v krku, patu, dal lépe vidět, uvolnil průdušky apod.
Při nedělní eucharistii pak poprvé přijal Tělo Pána Ježíše náš milý bratr Václav, jehož při této radostné události doprovázela manželka Miluše.

Ten, kdo se setkal s Ježíšem, stává se člověkem uzdraveným a svobodným. I Ty se s Ním můžeš v této chvíli setkat! Vezmi si do ruky Bibli a poslechni si, jaký plán má Bůh s Tebou…

Svědectví

Na setkání Ježíš uzdravuje dne 17.3.2012 se mě při modlitbě za fyzické uzdravení Pán Ježíš dotkl a postupně mě přestala bolet pravá ruka, která mě zlobila přes čtyři měsíce, takže, přátelé, je vidět, že zázraky se dějí i v této době, a to jsem často pochyboval, ani jsem to nechtěl říct, když k tomu vybízel P. Alvaro. Nyní věřím a jsem šťastný.

bratr Standa


Fotografie