Děkuju vám za službu, kterou pro nás mladé děláte. Díky setkáním mám šanci na chvíli odejít z ruchu každodenního života, naslouchat, přemýšlet a znovu se rozhodnout, co je v životě důležité, má smysl a budoucnost. Jsem vděčná za tu příležitost, kterou jste mi zprostředkovali: trávit téměř celý den s Pánem. Bylo mi tu moc dobře, jistě hlavně kvůli tomu, že jsem obklopena lidmi, kteří mě mají rádi a jdou za stejným cílem. Mám obavu, co bude, až přijedu zpátky domů. Vím, že už se nebudu cítit tak pohodlně. A tak to v životě asi je. Poznala jsem spoustu lidí, se kterými se budeme za sebe navzájem modlit a zvládneme to!
A těším se na další setkání, dá-li Bůh, kde budu moct zase “natankovat”.
Díky!
Míša K.

Na vlně. Tajuplný název tábora a taky velká očekávání panující někde ve mně. Následně obrovské překvapení a radost. Po dlouhé době jsem opět silně pocítila Pánovu přítomnost. Měla jsem možnost strávit celý tento čas ve společenství úžasných lidí. A Pán byl přímo uprostřed nás. Bylo krásné vidět, jak postupně v naší skupince roste důvěra a prohlubují se naše přátelství. Každou dynamiku jsme si vždycky užili co nejvíc! Jednoduše to byl krásný a požehnaný čas s Pánem a přáteli. Děkuji za to! ❤
Julča S.

Tábor byl velice pěkný. Velká většina věcí se mi zde líbila: dynamiky, komunita, jídlo, prostě skoro všechno. Musím říct, že to byl jeden z nejlepších táborů, co jsem kdy zažil!
Vašek

Mne se dotklo to, že mi mladí nenadávali ve skupince, když se mi něco nepovedlo, ale podpořili mě. 🙂
Moc se mi tu líbilo a chci sem přijet zas!!! ❤
Verča

Tábor NA VLNĚ 2018, Prusiny. Již první den mě překvapilo mnoho nových tváří, ale i starých přátel. Byl jsem v naprosto skvělé skupince. Od prvního dne bylo vidět, že spolupracujeme. Celý týden jsem hodně cítil Pánovu přítomnost. Při každé dynamice padaly dobré hlášky a bylo to tu prostě moc fajn! 🙂
Tomáš K.

Tábor Na vlně byl moc a moc super! Cítila jsem Pána, jak ke mně promlouvá skrze Písmo. Bible! To je ono!
Anička

Před začátkem setkání jsem v sobě měla několik různých otázek. Během pobytu na Prusinách jsem našla odpovědi na všechny z nich. Pán ke mně promlouval skrze Písmo.
Teď už vím, že je důležité ne to, co cítím, ale v co věřím, naslouchat Božímu hlasu, rozhodnout se, zůstat věrná Pánu, jeho příslibu, navzájem se povzbuzovat, vytrvat a kráčet společně s přáteli a komunitou kupředu. A rozhodnout se podle toho, co říká moje srdce.
Ola S.
 

Video

 

Fotografie