Vřele doporučuji každému, kdo by chtěl vidět a zažít Boží přítomnost tam, kde se zrodila naše komunita. Kromě krásy hor a okolí je nejvíc znát požehnání, které Pán tomuto místu udělil. Kdo budete mít možnost, nechejte se Alvarem provést tzv. Tour de Camparmò 😊 Ta dechberoucí svědectví, Boží požehnání a přísliby, které důkazně můžete vidět a zakusit na vlastní kůži, jen dosvědčují, jak je Pán věrný a dobrý. A že se oplatí Mu důvěřovat vždy a za všech okolností. Jsem vděčný, že jsem součástí tak velkého Božího plánu!
Tonda

Camparmò na mě udělalo obrovský dojem. Ty hory, ticho, klid a pokoj. Úplně jsem tam zapomněla na starosti všedního dne a užívala si svobodu a čistou hlavu. I když jsme si docela mákli, svým způsobem jsem si odpočinula. Nejraději bych se tam vrátila a tu pěšinu dokončila. 😃
Měli jsme fajn partu, stále dobrou náladu, užili jsme si spoustu smíchu a příjemné přijetí od sester a bratří z oázy. Je až neuvěřitelné, jak se Camparmò proměnilo. Dokazují to fotky na stěnách, které nám připomínají, jak to tehdy vypadalo, a taky jsou pro nás velikým důkazem Pánovy věrnosti, vždyť s Ním je možné dosáhnout čehokoliv! Téměř z ničeho se vybudovalo tak nádherné místo plné Boží přítomnosti.
Jsem za vše nesmírně vděčná a už teď se těším na další Misi Camparmò!
Terka

Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí Mise Camparmò. Být týden tam, kde se zrodila komunita, bylo velmi obohacující. Nejvíce mě těší, že jsme mohli společně právě na tomto místě pomoci a že naše přítomnost byla požehnáním. Všechny zážitky uchovávám v paměti. Ještě teď se zasměju vtípkům, které se každý den opakovaly a ještě teď mám slzy v očích z proroctví o Camparmò a ze všeho, co Bůh pro komunitu vykonal. Jsem pyšná na práci, kterou jsme dohromady vykonali. Jsem hrdá na každého, kdo se této výzvy nebál a šel do toho. Stálo to za to!
Roz