Na táboře pro mladé jsem byla podruhé, ale v Camparmu poprvé. Líbila se mi témata od Alvara, krásný okamžik byl taky to, jak jsme večer leželi v trávě a koukali na hvězdy. Zajímavý byl i vznik Camparma. Také byl hezký pocit, že jsme tam s něčím mohli pomoct a užila jsem si i výlet na Pasubio (zatím asi můj největší výlet). Jsem moc ráda, že jsem tu mohla být, protože je to hezky prožitý čas a všichni se tu baví se všemi. 🙂
Veru

Nejvíce mě asi oslovila společná modlitba, konkrétně za víru v Pána. V podstatě při každé modlitbě jsem cítila Jeho přítomnost. Síla tohoto společenství je opravdu veliká. Také jsem si uvědomila, že i když už jsem udělala nespočet kroků, stále přede mnou čeká velká část (dost možná nekonečné) cesty a stále mám na čem pracovat. Z Alvarových slov jsem si asi nejvíce zapamatovala vyprávění o snech, vytrvalosti a naplnění a také o lidech, kteří žijí pro druhé, a lidech, kteří žijí pro sebe.
Maruška

Tenhle tábor byl super. Jsem rád, že jsem se mohl konečně podívat do Camparma a poznat to tam. Líbila se mi tam příroda, atmosféra, přátelství a otevřenost všech lidí. Doufám, že se tam ještě někdy podívám.
Péťa

S táborem jsem moc spokojen, odnesl jsem si radost a štěstí, měl jsem tam všechno rád a nic nerad.
Honza Z.

Hory, my a Bůh. Jsem vděčná za tenhle společně strávený čas. Alvarova slova byla plná povzbuzení a naděje. Pán byl s námi za každé situace – při práci, modlitbě i výstupu na samotné Pasubio. Při dynamikách jsme si mohli připomenout, že sami toho moc v životě nezmůžeme, a proto nám Pán posílá přátele, na které se máme spolehnout. Děkuji všem, kteří se o nás v Camparmu starali a také Pánu za sen, který mi vložil do srdce. Díky Tobě můžu snít.

Klér S.

Na tábor jsem se moc těšila a to, že se konal v Camparmu, ještě navýšilo má očekávání. Bylo super zase strávit kvalitní čas s přáteli a potkat nové. Moc se mě dotýkala Alvarova slova a naučila jsem se, jak důležité je mít sen a za tím jít za pomoci přátel.
Samozřejmě nemůžu vynechat výšlap na Pasubio, který byl náročný, ale v každém případě stál za to.
Celý tento čas posílil můj vztah s Pánem a hlavně s přáteli a jsem za to moc vděčná. Díky!
Danča

Nejvíce se mě dotkla slova Alvara, jehož přednášku o snu, věrnosti a naplnění jsem doslova hltala slovo po slovu. Nebát se být snílek a jít s Pánem bok po boku k naplnění snu, který do nás vložil, i přes všechna možná zklamání, útrapy a pokušení. A přesně tohle jsem potřebovala slyšet. Děkuji.
Terka Gajdová