Na mladých je vždycky příjemná atmosféra, která člověka vtáhne do děje. Jsem ráda, že sem jezdím a že jsou tu lidé, kteří mě přijímají takovou, jaká jsem. Pokaždé vymyslí jiné téma, které povzbudí do života jak osobního, tak do života s Bohem.
Díky moc za Vás!
Gabča

Další setkání, další kopec srandy. Bylo to unavující, ale stálo to za to! Jídlo skvělé, modlitba skvělá, všechno skvělé. Jsem rád, že jsem mohl přijet a být zde opět s přáteli.
Martin

Toto setkání bylo moc krásné. Nejvíc se mi líbila společná modlitba v sobotu večer a společné sdílení. Po celý čas setkání jsem cítila přítomnost Pána.
Maruška

Moc se mi líbily všechny přednášky, jen je mi líto, že jsem vždy nedokázala udržet pozornost… Krásná byla svědectví…
Chvály a modlitby byly taky super a Pán mi dal slovo. Nedokážu si to vůbec vysvětlit, ale snažím se věřit, že je to pravda. 🙂

Milí vedoucí, setkání mladých se mi moc líbilo. Cítil jsem tu takovou pohodu, pokoj, radost a svobodu. Strašně moc se mi líbilo rozlišování božího příslibu a povolání od strachu, který nás ničí. Děkuji moc za vynikající přednášky, opravdu mě to hodně oslovilo. Přál bych si, aby ta setkání mladých byla častěji…
Míša

Setkání bylo opravdu boží! Odjíždím plná zážitků, vzpomínek a nových přátelství.
Pánova přítomnost tu doslova přetékala, až jsem se jí nemohla nabažit. Poznala jsem, že víra opravdu roste v přátelství, protože bratři a sestry jsou ti, kteří nás vedou za Pánem – pomáhají nám s odhodláním a odvahou jít za jeho přísliby. Těším se na další setkání!
Anonym K.