Jak připománá socha vzkříšeného Pána na hlavním oltáři litického kostela, kde se tentokrát konalo řijnové setkání Ježíš uzdravuje – Ježíš je Vítěz nad zlem a nad smrtí, zemřel na kříži pro naše hříchy a vstal z mrtvých pro naše ospravedlnění. S důvěrou jsme se tedy na Pána obraceli a on ve své dobrotě, milosrdenství a slitováním uzdravoval, osvobozoval a dával nám zakoušet své dobré dary…


Setkání „Ježíš uzdravuje“ tentokrát netradičně probíhalo v kostele. Čím víc se zdálo, že je nám zima, tím víc Pán rozehříval naše srdce. Pokud si snad někdo mohl myslet, že je sám, Pán ho ujišťoval o přátelství, dával mu zakoušet, že má sestry a bratry.
Při setkání a modlitbách se Pán opravdu procházel mezi námi – mezi svým vyvoleným lidem, který mu patří. S velkou mocí uzdravoval a osvobozoval. Obnovoval zrak, navracel sluch, opravoval kosti, klouby, kolena, žaludek, dával nový vzduch plicím a novou sílu páteři… také uzdravoval z karcinomu. A všem dával novou naději.
Je krásné vidět, jak se lidé vracejí domů uzdraveni, osvěženi a šťastní.
(jj)

KVzM! Před 4 roky v létě na dovolené jsem se jednou probudila a měla jsem zalehlé levé ucho. Jako když skočíš do bazénu a nejde ta voda dostat z ucha ven. Po dvou dnech jsem navštívila lékařku v Humpolci, poslala mě na zkoušku sluchu a do zprávy napsala náhle vzniklá hluchota. Časem se k tomu přidalo pískání v uchu a motání hlavy. Občas to bylo lepší, občas horší. Už rok jsem se pořádně neslyšela: když zpívám, vnímání mého hlasu i ostatních bylo deformované. V sobotu na setkání s modlitbou za uzdravení už během dopoledne se mi zdálo, že se něco děje. Když jsem polykala, v uchu to jakoby zapraskalo. A odpoledne jsem zpívala a slyšela jsem se normálně, po strašně dlouhé době. Sice úplně dobré to ještě není, ale já věřím, že Pán dokončí, co začal. Chvála Pánu a díky vám všem.
Markéta

Kristus vstal z mrtvých!
Chtěla bych svědčit o svém uzdravení bederní páteře. V sobotu na setkání „Ježíš uzdravuje“ zazněla slova poznání o uzdravení páteře. Nic jsem sice necítila, nenapadlo mne, že to mohu být já, ale vzala jsem si to pro sebe. V noci jsem pociťovala velké teplo, které prostupovalo páteří. Mívala jsem často bolesti při sezení, stání, stávalo se, že jsem nemohla vstát z postele. Dnes jsem ryla zahradu a já si u toho zpívala. Díky Pane, tvá moc je veliká a já se mohu radovat z tvé nekonečné lásky a dobroty.

Pán nás uzdravuje, i když výsledky okamžitě nevidíme.To se mi stalo také v dubnu při stejném setkání s modlitbou za uzdravení.
Byla jsem na mamografickém vyšetření a lékař mi sdělil, že mám nádor. Ambulantně mi nemohl vzít biopsii, protože byl v blízkosti hrudní kosti. Řekl mi, že musím být hospitalizována v nemocnici. Další návštěvu lékaře jsem si domluvila až po setkání „Ježíš uzdravuje.“ Celou tuto dobu jsem prohlašovala: „Pane, jsem zdravá“. Při následující kontrole mi lékař sdělil, že mi biopsii vezme, že to půjde provést i ambulantně a nemusím do nemocnice. Za týden přišla zpráva: tři vzorky, které mi vzali jsou negativní!
„Dobrořeč, má duše, Hospodinu, ze všech nemocí tě uzdravuje.
Jsem vděčná za vše, co pro mě, Pane, děláš. “
Danka

Kristus vstal z mrtvých!
Dcera mne zvala, ať přijedu na setkání “Ježíš uzdravuje”. Odmítala jsem, protože mi nebylo dobře, velmi mne bolel žaludek, vařila jsem si bylinky a jedla suchary. Dcera mi řekla, že to setkání je právě pro mne, pro nemocnou, uzdravují se přece nemocní. Přijela jsem v očekávání, že Pán mne uzdraví. Při modlitbě za tělesná uzdravení bylo vysloveno, že se uzdravuje osoba, která má potíže se zažíváním, která má bolesti v žaludku a já jsem si řekla: “To jsem já a Pane, jestli chceš, uzdrav mne!” Stále jsem cítila bolest a začalo se mi i odbrkávat, takže jsem nemohla vzít mikrofon a zajásat: “To jsem já, kdo je uzdraven!” Pánovi jsem ale řekla, že vím, že tyto potíže jsou už poslední a až to přejde, budu v pořádku, že věřím, že to je proces uzdravování. Přesně tak to bylo a dnes mohu vyhlásit, že nemám žádné bolesti a odjížděla jsem rozzářena, že jsem uzdravena. Dnes jsme měli setkání rodiny a já jsem mohla jíst vše, co bylo předloženo. Děkuji, Pane, za uzdravení!
Jiřka

Dobrý den,
zúčastnila jsem se víkendového setkání “Ježíš uzdravuje” a ráda bych Vám napsala, že se mi velice líbilo a jsem doslova nabitá radostí. V části, kdy se používal dar slova poznání, jsem bohužel nesvědčila, i když se mluvilo o mých problémech s dýcháním, což se opravdu po prosbách výrazně zlepšilo.

K.D.


Fotografie