Tohle setkání bylo jako vždy super. Tentokrát jako téma byla hudba, takže jsme se dozvěděli spoustu nových informací, co se hudby týče. Jako skupinky jsme měli za úkol složit písničku a pak ji předvést ostatním. Celkově tohle setkání mělo příjemnou atmosféru, kterou doplňovala Pánova přítomnost.
Péťa 
 
Na setkání mladých jsem přijela moc ráda. Naučila jsem se vlajkovat, našla jsem si pár nových přátel. Moc se těším na příští setkání.
Charlotte
 
Jsem moc ráda, že jsem se mohla přiučit novým věcem. Zejména jak vést modlitbu hudbou. Při tomto setkání jsem silně pociťovala Boží přítomnost, která mi tolik chyběla. Taky jsem vděčná za možnost skládání písně ve skupince. Bylo příjemné snažit se složit chválu. Byl to pro mě kvalitně strávený čas. Díky za to. 
Rosie
 
Bylo to tu fajn. Cítili jsme se komfortně. Zažili jsme přítomnost Ducha svatého při vlajkování, u které jsme si dokázali odpočinout a rádi přijedeme znovu. Děkujeme za krásné přijetí celé Koinonii.
S láskou Majda a Anette (Vaše milované vlajkonošky)
 
Setkání se mi moc líbilo. Užila jsem si ho, i když jsem přijela později. Se skupinkou jsme složili píseň a to mě moc bavilo. Stihla jsem i vlajkovat a to byla taky sranda. Vlastně tu nebylo nic, co by bylo špatně 🙂 I jídlo bylo skvělé! Těším se na příště 😀
Rózi
 
Setkání na téma “Modlit se hudbou” přineslo mnoho nového. Celý víkend byl nabitý programem – měli jsme možnost zapojit se do kapely při animaci, vyzkoušet si, jak se skládají písně, a především otevřít své srdce Pánu, abychom dary, které do nás vložil, mohli naplno použít. Byl to čas plný přátelství a přijetí. 
Pro mě osobně bylo toto setkání velikým darem. Věřím, že nás společně strávený čas všechny povzbudil a že, co jsme zde načerpali, budeme moci využít k Jeho dílu. 
Honza