Od 16. do 21. července probíhala na faře v Merklíně další pracovní štace s již tradičním názvem MISEMERKLÍN; tentokráte však pro mladé nad 18 let. Cílem bylo dále pracovat na “Našem domě”, jak nazýváme zdejší faru, a také na přilehlé zahradě, která donedávna připomínala spíše bujnou džungli, k jejímuž prostoupení a prozkoumání bylo zapotřebí pořádně nabroušené mačety, či spíše motorové pily.
Práce se zvládlo opravdu hodně, však se můžete sami přesvědčit na přiložených fotografiích.
To, oč nám doopravdy šlo, však nebylo pouze budovat “Náš dům”, ale budovat Komunitu! Jestliže s mladými, kteří jsou plni odhodlání a nadšení, můžeme změnit zdánlivě neobyvatelnou faru v milovaný dům, můžeme s nimi zajisté budovat společenství, domy modlitby, naši Koinonii.

Ano, chceme snít a chceme i nadále žít pro Boží království!

Jdeš do toho s námi?
(f)

MISEMERKLÍN byla báječná! Užili jsme si to nejvíc naplno a udělali jsme mnoho práce, která je vidět 😀 (pařezy, podlaha, větve..) Toto místo je a bude sloužit pro mládež a pro formování komunity! Lucka M.

Bylo to moc fajn, nazvala bych to mentálním a duchovním odpočinkem. 🙂 Štěpánka L.

Velice se mi líbilo, jak všichni spolupracovali, jak každý přidal ruku k dílu a udělali jsme pořádný kus práce! Tomáš K.

Díky 🙂 Sice jsem se opět zapojila až téměř na konci, ale jako vždy to stálo za to! Lidi super, atmosféra přátelská a pracovní. Jestli se někdy budete nudit, Merklín vám vrátí smysl do života! 😀 Děkuji za vše! Pája A.

Fotografie