Tento tábor byl opravdu nezapomenutelným zážitkem. Atmosféra byla, jako každý rok, nádherná a Pánovu přítomnost jsme necítili jen při modlitbách, ale po celý tábor. Každá modlitba byla silná a ještě jsem skoro nikdy necítila Ducha svatého víc, než právě v ten večer, kdy jsme ho vzývali, aby na nás sestoupil. Ucítila jsem ho a můžu potvrdit, že Pán opravdu žije.
Sára


Tábor byl super a jsem tu poprvé. Nejvíc se mi líbila dynamika amazonka, kde jsme přeskakovali z pneumatiky na pneumatiku. Ani jsme nevěřili, že ji zvládneme, protože jsme měli méně času, ale potom se povedlo jednomu, pak druhému, až jsme se začali povzbuzovat a s Boží pomocí jsme to společně zvládli. Moc krásný byl večer, když jsme zpívali k Duchu svatému a jeho přítomnost byla velmi silná. Také jsme si moc užili mytí koupelen.
Miška


Byla jsem tu poprvé a bylo to tu fakt super, moc se mi líbily dynamiky, ale i zpěv, modlitby chvály, témata a svědectví byly moc moc hezké. Jsem moc ráda, že jsem tu mohla být a děkuji moc všem, kteří tábor připravili.
Verča
Také mě bavily služby, obzvlášť jsem si s kamarádkou užila závěrečné mytí koupelen 🙂


Tábor se mi moc líbil. Mrzí mě, že jsem nemohla být od začátku, ale i tak jsem si ho moc užila. Byla tu super parta, úžasný svědectví, spoustu zábavy a překonávání strachu. Jednoduše nejlepší tábor, na kterém by každý chtěl být!
Díky 🙂
Maruška K.


Letos to tu bylo opět super, jsem rád, že jsem tu mohl být.
Jsem rád, že jsem poznal zase nové lidi a opět prohloubil svůj vztah s Pánem.
Program tábora opět neměl chybu, a jídlo bylo vždycky výborné. Vždycky se mi tu líbí otevřenost všech lidí a celkově to, že se tu můžeme všichni společně radovat s Pánem…
Péťa K.


Bylo to tu fajn. Jsem ráda, že jsem mohla přijet. Líbily se mi hodně dynamiky. Jsem ráda, že jsem mohla být po dlouhé době v tomto společenství, kde jsem pociťovala Pánovu přítomnost. Děkuji vedoucím, kteří toto setkání připravili a vedli. Ráda přijedu zas.
G