Chtěl bych poděkovat za úžasný kurs Filip. Moc jsem si to užil a mnohem hlouběji jsem upevnil svoji víru v Boha a jsem takový nastartovaný do nového týdne. Moc děkuju a ještě děkuju za krásné přivítání 😊
Martin S.
 
 
Vždycky, když jedu na takovou akci, tak si říkám, jestli vůbec jet… Ať to aspoň stojí za to, když tomu obětuju svůj víkend! Už od prvního dne byla neskutečná zábava. Druhý den jsme se modlili za Svatého Ducha a za dary jazyků. Takový pocit jsem ještě necítil, brnělo mě celé tělo, nebylo mi vedro, ale hřálo mě u srdce a měl jsem absolutně čistou mysl. Ani při cestě domů jsme se nemohli přestat bavit o Ježíši a jak jsme se změnili a co jsme si uvědomili. Bůh je láska a není to jen člověk, co vás hlídá, jestli neděláte hříchy. Bůh vás miluje!
Roman S.
 
 
Bylo to naprosto skvělé! Vaše služba byla úžasná a hrozně jste mi pomohli. Na vlastní oči jsem mohl vidět nespočet zázraků. Bůh promlouval a dával nám sílu, uzdravoval, osvobozoval… Je toho hodně, co jsme prožívali. Informačně toho bylo docela dost – na pár dní – ale sláva Bohu za to! Naučilo nás to haldě nových věcí a to za to stojí přeci! Amen.
Prokop B. 
 
 
Tento víkend pro mě ze začátku nebyl tolik silný – byl opravdu nádherný a strašně jsem si to užívala se všemi těmi úžasnými lidmi – ale pak na konci to přišlo… Zničehonic se za mě Jirka Š. začal modlit, a najednou se všichni přidali a začali se za mě přimlouvat.To bylo tak úžasné! Byla jsem šťastná, a potom najednou jsem ucítila Ježíše, jak přišel, jak mě naplnil. Myslím, že to byl můj nejsilnější zážitek. Moc děkuji všem. Víkend jsem si opravdu užila, i když jsem toto pocítila až úplně na konci. Bylo to neskutečný! Úplně nádherný!
Natálie K. 
 
Kurs Filip byl úžasný. I přesto, že jsem nevěděla co mám čekat, jsem se hodně těšila. Byla tam fajn atmosféra. Moje víra se prohloubila a dotkl se mě Duch svatý. Byl to pocit radosti… Začala jsem brečet radostí. Všem moc děkuju. Bylo to úžasný. 
Julie. B
 
 
Kurs mi dal možnost pocítit Boží dotek. Uvědomit si, co vše na sebe Ježíš vzal, a poznat sílu Ducha svatého. Na kursu byl skvělý kolektiv, všichni se zapojovali do skvěle připraveného programu a aktivit. Líbily se mi symbolické aktivity na kursu. Chci ocenit perfektní hudební doprovod, který velmi přispěl atmosféře na kursu.  Amen!    
Filip F.
 
Na tento kurs jsem původně jela z donucení přátel, ale myslím si, že mě to posunulo duševně i ve víře. Pochopila jsem, že už se nemusím cítit sama, protože Ježíš je vždy se mnou. Navíc jsem byla obklopena spoustou skvělých lidí, kteří mě chápou a přijímají mě takovou, jaká jsem. Měla jsem pocit, že konečně někam patřím a můžu být sama sebou. Děkuju za úžasné a silné zážitky! 
Káťa