V neděli 21. června přijali z rukou latinského patriarchy kard. Pierbattisty Pizzabally kněžské svěcení dva zasvěcení bratři z Koinonie: Fanda Anderle a Daniel Suchożebrski. Slavnost se konala na břehu Galilejského jezera v Kafarnaum, v kostele vystavěném nad domem sv. Petra, kde pobýval také Ježíš a vyučoval zde své učedníky.
Kněžské svěcení se na tomto památném místě konalo vůbec poprvé a Koinonia tím zároveň oslavila 20 let svého působení ve Svaté zemi.

V sobotu 27. června v 15:00 při setkání Koinonie v Liticích bude Fanda sloužit svoji primiční mši.