Vašíkovo pohled na tábor

 

Celý tábor byl super. Nikde ani maličká chybička. Ale největší dík patří kuchařkám a vedoucím. Bez nich by tábor nebyl, ale i program na celý tábor byl úžasný. Pro mě byla nejlepší asi noční bojovka. Takže celému táboru  dávám deset bodu z deseti. 

 

Vašík, 11 let

 

Tábor byl super. Domů jsme odjížděli povzbuzení, abychom se nebáli bojovat každý den se svým Goliášem. Goliáš pro nás může být lenost, kdy se mi něco nechce dělat, nebo závidění jiným to, co já nemám a tak. Nejvíc se mi líbila přípravná bitva se štítem v ruce a papírovýma koulema. Bojovali jsme také s GOLIÁŠEM z velkých papírových krabic, který měl na zadku napsáno LENOST. Moc děkuju všem za tábor, že ho pro nás krásně připravili.

Gabča, 10 let

Tábor pro děti se mi moooc líbil. Každé ráno jsme měli rozcvičku a modlitbu, pak to všechno začalo: první den jsme se rozdělili do skupin a hráli různé seznamovací hry. Další dny jsme papírovýma koulema stříleli na papírového Goliáše a dokonce porazili i živého Goliáše. Líbilo se mi na tom taky, že jsme spali ve stanu. Jeden den jsme si vyrobili oblek z látky, jako měl David, z kartonu jme si udělali štít a šli jsme na toho Goliáše. Cestou jsme hráli různé hry. Dozvěděli jsme se, že David byl hudebník a hrál na harfu. Každá skupinka pak musela složit píseň ze žalmu. Všem se to moc povedlo. Jeden večer jsme se dívali na film o Davidovi a také jsme se dozvěděli, že David byl král Izraele. Nejvíc se mi ale na tom líbilo, že jsme to prožili všichni spolu. Těším se na další tábor 🙂

Sára, 10 let

Na táboře se mi moc líbilo. Byla jsem tam se svojí sestřenicí Nelinkou a potkaly jsme tam hodně nových kamarádů. Patřily jsme do žluté skupinky Bláznivých zlatých oveček. Společně jsme zdolávali různé úkoly a soutěžili. Nejvíc se mi líbila bojovka. Museli jsme v noci dojít ke kapličce v lese a po cestě na nás čekalo hodně strašných strašidel. U kapličky jsme se pak museli naučit verš, za který jsme dostali dvě koule, které jsme potřebovali na závěrečnou táborovou bitvu proti Goliášovi a jeho druhům. Spali jsme ve stanech a bylo to moc krásný, užili jsme si opravdu hodně legrace.

Rózinka, 6 let

Na táboře se nám moc líbili různé aktivity a soutěže. Byli tam přátelští vedoucí a děti.

Děkujeme za tenhle tábor.
Eliška (11 let) a Míša (10 let)

Těšíme se na Vaše svědectví 🙂


Fotografie

Další fotografie budou postupně přidávány.