Chtěla bych se podělit o zkušenost Pánova vedení v uplynulém roce.

Byli jsme obdarováni velkým požehnáním i v této zvláštní době. Přesně před rokem jsem otěhotněla a v týdnu, kdy se poprvé zavřely školy, objevily se u mě těhotenské nevolnosti a obrovská únava. Ze dne na den jsem kromě ještě ne dvouleté dcerky měla doma další dvě děti se všemi jejich školními povinnostmi. Situace byla skutečně náročná. Když se na podzim blížil termín porodu a já bych potřebovala opět více klidu, školy se zavřely podruhé. Navíc další komplikace byla, že se moji rodiče dostali do karantény právě tři týdny před očekávaným porodem. Nebyl nikdo v okolí, kdo by se postaral o starší děti v případě, že by se děťátko hlásilo na svět dříve.

Božím zázrakem se stalo, že se nám čtvrtá dcera narodila přesně den poté, co rodičům skončila karanténa a oni mohli přijet okamžitě, když bylo potřeba. My jsme mohli odjet do porodnice s klidem, že je o děti postaráno.

Přestože jsme s manželem byli mnohokrát se silami na dně, intenzivně jsem cítila, že na nic nejsme sami, že je to Bůh, který nás drží, vede, posiluje a ve všech ohledech nám žehná. Díky moc.

Marie