Kristus vstal z mrtvých!

Milí bratři a sestry,

už je to celkem dlouhá doba, co jsem se viděli naposledy. Chybí nám kontakt s vámi i ostatními, bytí pospolu a společné povzbuzení. S Káťou jsme si říkali, že i když si nyní nemůžeme dopřát se s vámi osobně vidět, můžeme se naopak i na dálku společně povzbudit sdílením. Chceme vám napsat, co je u nás aktuální a z čeho se radujeme.

Pán nám žehná ve všech oblastech našich potřeb a opravdu žádnou nevynechává. Jsme všichni zdraví a nemoci se nám (i lidem kolem nás) vyhýbají. Holky nám rostou jako z vody a kromě vrásek a šedivých vlasů nám dělají také velkou radost.

V práci mi Pán žehná na každém kroku – od září u mě začal pracovat další lékař. Specializuje se na chirurgii, takže jsme mohli rozšířit naše služby a díky tomu spolupracujeme i s lékaři ze širokého okolí, kteří k nám posílají své pacienty. Nyní jsem zahájil další rekonstrukci dvou ordinací pro dentální hygienistky, které začnou pracovat v září. Snad vše půjde dobře, máme velmi šibeniční termíny. 

Vnímáme, že přestěhování do Lomnice byl opravdu krok, ke kterému nás vedl Pán svými přísliby a od začátku je velkoryse naplňuje. Téměř před rokem jsme se tu také začali poohlížet po nějakém pozemku, kde bychom mohli postavit dům. Nakonec jsme našli už postavený dům k prodeji, téměř novostavbu. S Francescovým požehnáním jsme se rozhodli dům koupit. Shodou několika po sobě jdoucích zázraků jsme dosáhli na hypotéku (banka nám přiklepla 80% a zbylých 20% nám Pán záhadně nadělil během roku) 🙂 V době podepsání hypotéky jsme ještě nevěděli, kde potřebné peníze seženeme a jestli nám to v tomto roce vyjde i s daňovým přiznáním. Byl to přímo skok do neznáma, zpětně vnímáme šílenost takového rozhodnutí. Nesla nás v tom skutečně důvěra v Pána a obdržené prorocké slovo o zaslíbené zemi, které jsme nad tím domem začali prohlašovat. Před několika dny byl na katastru podán požadavek na změnu vlastníka – na nás. Máme z toho velkou radost a stále nám připadá neuvěřitelné, že se to opravdu děje. Když vše dobře dopadne, do konce června budeme přestěhovaní.

Také chceme dosvědčit, jak nám Pán žehná i v oblasti finanční prosperity. Kromě desátku, který je pro nás velkou radostí a požehnáním, jsme nyní od jistého dárce obdrželi zvláštní peněžní dar.

Mějte se hezky, buďte zdraví a myslete na nás (nejen v modlitbě). Těšíme se na setkání s vámi, snad již brzy!

Jakub, Káťa, Majda a Bětka