Termín setkání: 8.-9. června 2019
Místo konání: Budilovo nám. 1, Plzeň-Litice

Kapacita sálu je naplněna, máme mnoho zájemců pod čarou – upřednostňujeme členy. Pokud víte, že někteří z Vás nebudou moci přijet – tak  OBRATEM napište/zavolejte, děkujeme za pochopení.

prihlasky@koinonia.cz / 776 533 934

Pokud na Vás tentokrát nevyšla řada, nabízíme Vám nejbližší otevřené setkání – Duchovní obnova 3.-7. 7. 2019, hlašte se do 9. 6. 2019 zde.

Do sálu bude umožněn přístup pouze pro řádně přihlášené! Všichni musí projít registrací, kde dostanou vstupenku. Rezervace míst není možná – prosíme, dostavte se včas do sálu osobně.

Prosíme o spolupráci a trpělivost během celého setkání.

V sobotu  dopolední program začíná v 10.00 hodin (registrace probíhá od 8.30 do 9.45 hodin); odpolední program začíná v 15.00 hodin. V neděli mše svatá začíná v 10.00 hodin (doporučena účast včetně mše svaté).  Změna programu vyhrazena!

Upozorňujeme, že přihlášky na toto víkendové setkání se netýkají pouze ubytování a stravování, jde i o kapacitu našich prostorů. Děkujeme za respektování toho, že je třeba se přihlásit, i když se chcete pouze zúčastnit.

Platba probíhá při registraci v sobotu ráno od 830 do 945 hodin v místě konání (plzeňská Oáza). V případě zrušení objednaného ubytování či stravy po 30/05 před konáním akce můžeme nárokovat plnou úhradu nákladů!

Připomínáme, že v sobotu ráno není zajištěna snídaně! O přestávkách možnost zakoupení teplých a studených nápojů.

Pro děti  věku od 7 do 12 let je zajištěn program včetně svačinky dle objednání; baťůžek, čepičku proti slunci, pohodlné boty a přezůvky s sebou! Děti se budou pohybovat v okolní přírodě a v Lidovém domě v Liticích.

Ubytování (sociální zařízení na patře, 200,- Kč/noc):
VOŠ a SPŠ elektrotechnická
Koterovská 85
Plzeň

Jak na ubytovnu?

Snímek-obrazovky-2016-11-02-v 11.30.59

A z ubytovny?

  • Do Litic se dostanete autobusem č. 30 /ze zastávky Částkova směr Borská pole, vystupuje se na Borech – 18 min / pak se pokračuje jako obvykle autobusem č. 21 na konečnou.
  • Do centra, na nádraží (vlak i autobus) jezdí tramvaj č. 2 /ze zastávky Radnice Slovany směr Skvrňany, vystupuje se buď na Hl. vlak. nádr. – 7 min nebo CAN – 17 min/.

AUTOBUS 21 /Bory-Litice/

AUTOBUS 21 /Litice-Bory/

AUTOBUS 30 /Bory-Částkova/

AUTOBUS 30 /Částkova-Bory/

Vyhledat spojení


GDPR: Upozorňujeme Vás, že náš pozemek je nepřetržitě snímán kamerami rozmístěnými po celém areálu. Vyhrazujeme si právo na pořizování fotografií a videozáznamů během aktivit pro širokou veřejnost na našem pozemku a jejich uveřejňování pro informační účely (především na www.koinonia.cz a v dalších informačních tiskovinách).